Regulamin

BestOfElektro 2016-2023 – dla Was od 2016r.

NIP: 958-167-34-54 | BDO: 000010390

Chylońska 267/8

81-016 Gdynia

kontakt@bestofelektro.pl

Tel: +48 537 077 527

§1 Postanowienia ogólne

1. Firma BestOfElektro z siedzibą przy ulicy Chylońskiej 267/8, w Gdynii, nr NIP 958-167-34-54, nr REGON 364308032 zwana dalej BestOfElektro sprzedaje towary działając we własnym imieniu. Na sprzedawane przez nas towary wystawiamy fakturę VAT.

2. Klientami BestOfElektro mogą być Przedsiębiorcy lub Konsumenci, tzn. osoby fizyczne.

3. Kwota całkowita do zapłaty przez Klienta względem BestOfElektro podana jest na aukcji.

4. Oferowane produkty wysyłane są z Polski.

§2 Klient

1. Klient w momencie kliknięcia opcji „Kup Teraz” zgadza się na warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

2. Klient zgadza się na zapłatę, zgodnie z kwotą podaną na aukcji (cena „Kup Teraz” + ewentualny koszt przesyłki).

§3 Wysyłka i odbiór

1. Towar zostanie wysłany z magazynu z Polski w ciągu 3-6 dni roboczych od dnia księgowania wpłaty od Klienta.

2. Nie ma możliwości wyboru formy zapłaty za pobraniem.

3. Towary wysyłane są Polski kurierem lub do punktów odbiorów – (Paczkomaty, Żabka, Lewiatan itp.).

§4 Realizacja Gwarancji

1. Wszystkie naprawy gwarancyjne realizujemy w Polsce.

2. Długość gwarancji: 24 miesiące.

3. Urządzenia z stanem: “Powystawowe” posiadają gwarancję 24 miesiące u Sprzedawcy, a więc realizujemy ją w własnym zakresie jako Sprzedawca – BestOfElektro. Nie ma możliwości naprawy tego typu urządzeń u Producentów.

4. Gwarancja na nowe smartfony Xiaomi zakupione na naszych aukcjach może zostać zrealizowana przez producenta Xiaomi w Polsce, za pośrednictwem Cyfrowego Centrum Serwisowego S.A. : https://www.ccsonline.pl/

5. Gwarancja na nowe smartfony Apple, Samsung, Ulefone, Motorola, Huawei oraz Caterpillar może zostać zrealizowana przez producentów w Polsce.

6. Jako BestOfElektro świadczymy osobną, 2 letnią gwarancję jako sprzedawca. Stąd nowe urządzenia zakupione na naszych aukcjach posiadają podwójną gwarancję. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliby Państwo zrealizować naprawy u producenta, prosimy zgłosić się do nas. Naprawy świadczymy w własnym zakresie jako: Naprawa-Xiaomi.Pl , https://allegro.pl/uzytkownik/Naprawa-XiaomiPL

7. Ilość miesięcy gwarancji jest wyraźnie określona na aukcji.

8. Gwarancja realizowana jest przez Producenta lub BestOfElektro.

9. Gwarancja realizowana jest na terenie Polski, w ciągu 5-21 dni roboczych od otrzymania przesyłki z uszkodzonym urządzeniem.

10. Czas naprawy urządzenia może się wydłużyć ze względu na brak części zamiennych na rynku o czym Klient zostanie poinformowany.

11. Gwarancji udzielonej przez BestOfElektro oraz Producentów nie podlegają usterki wynikające z normalnej eksploatacji i zużycia oraz powstałe w wyniku niezgodnej z przeznaczeniem lub nieprawidłowej eksploatacji urządzenia.

12. Gwarancja nie obejmuje również uszkodzeń będących wynikiem: modyfikacji sprzętu bądź oprogramowania, uszkodzeń mechanicznych, uszkodzeń powstałych na skutek zalania lub działania wilgoci, uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania, uszkodzeń wynikających z eksploatacji urządzenia w warunkach, które nie odpowiadają warunkom określonym przez producenta urządzenia.

13. Przed wysłaniem telefonu do naszej firmy w celu usunięcia ewentualnej usterki w ramach gwarancji należy wykonać kopię zapasową danych. Nie gwarantujemy bezpieczeństwa danych na serwisowanym urządzeniu.

14. Nie wydajemy kart gwarancji.

§5 Opinie w sklepie internetowym

1. Klient Sklepu Internetowego ma możliwość dobrowolnego i nieodpłatnego wystawienia opinii dotyczącej zakupów dokonanych w Sklepie Internetowym. Przedmiotem opinii może być także ocena, zdjęcie lub recenzja zakupionego produktu w Sklepie Internetowym.

2. Sprzedawca po dokonanych zakupach w Sklepie Internetowym wysyła do Klienta wiadomość email z prośbą o wystawienie opinii oraz linkiem do formularza online umożliwiającego jej wystawienie – formularz online umożliwia udzielenie odpowiedzi na pytania Sprzedawcy dotyczące zakupów, ich ocenę, dodanie własnego opisu dot. opinii oraz zdjęcia zakupionego produktu. W razie braku wystawienia opinii po otrzymaniu pierwszego zaproszenia do wystawienia opinii Sprzedawca ponawia wysyłkę zaproszenia.

§6 Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego.

2. BestOfElektro zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w każdym momencie.

3. Zmiany Regulaminu obowiązują od chwili ich zaktualizowania na stronie, z tym zastrzeżeniem, że nie odnoszą się do przedmiotów zakupionych przed zamieszczeniem aktualizacji Regulaminu.

4. Jakiekolwiek spory będą załatwiane polubownie.

5. W przypadku braku możliwości polubownego rozwiązania sporu, z zastrzeżeniem przepisów powszechnie obowiązujących, sądem właściwym będzie Sąd Rejonowy W Gdyni.

Zwroty: Zwrot towaru jest możliwy w przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru (zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta). W tym przypadku prosimy o przesłanie do nas Oświadczenia o Odstąpieniu od Umowy i dołączenie go do przesyłki lub wysłanie w formie wiadomości email – wzór oświadczenia jest dostępny po lewej stronie niniejszego tekstu . Sprzęt nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania (powinien mieć folie, akcesoria, książeczki, itp.). Proszę odesłać lub przekazać Nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali Nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Polityka prywatności znajduję się pod linkiem https://bestofelektro.pl/polityka-prywatnosci/

Sposoby płatności : Cinkciarz Pay, Revolut Pay, Przelew bankowy.

Cennik dostawy znajduję się pod linkiem : https://bestofelektro.pl/dostawa/

POZOSTAŁE INFORMACJE:
Pamiętaj przed wystawieniem komentarza negatywnego/neutralnego skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte baterie i akumulatory można samodzielnie, bezpłatnie oddać do najbliższego PSZOK-a, czyli Punktu Selektywego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz wysyłkowo do firmy BestOfElektro.