Gwarancja

Realizacja Gwarancji.

Wszystkie naprawy gwarancyjne realizujemy w Polsce.

1. Długość gwarancji:

Smartfony: 24 miesiące,

– Baterie w smartfonach: 6 miesięcy,

Akcesoria: 12 miesięcy,

– Akcesoria z zestawu z telefonem tj. ładowarka, kabelek usb itp.: 3 miesiące.

2. Gwarancja na zakupione telefony może zostać zrealizowana przez producenta Xiaomi, w Polsce, po numerze IMEI: https://mi-home.pl/content/gwarancja-i-serwis. Jako BestOfElektro świadczymy osobną, 2 letnią gwarancję jako pośrednik. Stąd urządzenia zakupione na naszych aukcjach posiadają podwójną gwarancję. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliby Państwo zrealizować naprawy u producenta, prosimy zgłosić się do Nas. Naprawy świadczymy w własnym zakresie jako: Naprawa-Xiaomi.Pl , https://allegro.pl/uzytkownik/Naprawa-XiaomiPL

3. Ilość miesięcy gwarancji jest wyraźnie określona na aukcji.

4. Gwarancja realizowana jest przez Producenta Xiaomi lub BestOfElektro.

5. Gwarancja realizowana jest na terenie Polski, w ciągu 21 dni roboczych od otrzymania przesyłki z uszkodzonym urządzeniem.

6. Czas naprawy urządzenia może się wydłużyć ze względu na brak części zamiennych na rynku o czym Klient zostanie poinformowany.

7. Gwarancji udzielonej przez BestOfElektro oraz Producentów nie podlegają usterki wynikające z normalnej eksploatacji i zużycia oraz powstałe w wyniku niezgodnej z przeznaczeniem lub nieprawidłowej eksploatacji urządzenia.

8. Gwarancja nie obejmuje również uszkodzeń będących wynikiem: modyfikacji sprzętu bądź oprogramowania, uszkodzeń mechanicznych, uszkodzeń powstałych na skutek zalania lub działania wilgoci, uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania, uszkodzeń wynikających z eksploatacji urządzenia w warunkach, które nie odpowiadają warunkom określonym przez producenta urządzenia.

9. Przed wysłaniem telefonu do naszej firmy w celu usunięcia ewentualnej usterki w ramach gwarancji należy wykonać kopię zapasową danych. Nie gwarantujemy bezpieczeństwa danych na serwisowanym urządzeniu.

10. Nie wydajemy kart gwarancji.

Translate »