Gwarancja

Realizacja Gwarancji

1. Wszystkie naprawy gwarancyjne realizujemy w Polsce.

2. Długość gwarancji:

– Smartfony: 24 miesiące,

– Baterie w smartfonach: 6 miesięcy,

– Akcesoria: 12 miesięcy,

– Akcesoria z zestawu z telefonem tj. ładowarka, kabelek usb itp.: 3 miesiące.

3. Gwarancja na smartfony zakupione na naszych aukcjach może zostać zrealizowana przez producenta Xiaomi w Polsce, za pośrednictwem Cyfrowego Centrum Serwisowego S.A. : https://www.ccsonline.pl/

Jako BestOfElektro świadczymy osobną, 2 letnią gwarancję jako pośrednik. Stąd urządzenia zakupione na naszych aukcjach posiadają podwójną gwarancję. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliby Państwo zrealizować naprawy u producenta, prosimy zgłosić się do Nas. Naprawy świadczymy w własnym zakresie jako: Naprawa-Xiaomi.Pl , https://allegro.pl/uzytkownik/Naprawa-XiaomiPL

4. Ilość miesięcy gwarancji jest wyraźnie określona na aukcji.

5. Gwarancja realizowana jest przez Producenta Xiaomi lub BestOfElektro.

6. Gwarancja realizowana jest na terenie Polski, w ciągu 5-21 dni roboczych od otrzymania przesyłki z uszkodzonym urządzeniem.

7. Czas naprawy urządzenia może się wydłużyć ze względu na brak części zamiennych na rynku o czym Klient zostanie poinformowany.

8. Gwarancji udzielonej przez BestOfElektro oraz Producentów nie podlegają usterki wynikające z normalnej eksploatacji i zużycia oraz powstałe w wyniku niezgodnej z przeznaczeniem lub nieprawidłowej eksploatacji urządzenia.

9. Gwarancja nie obejmuje również uszkodzeń będących wynikiem: modyfikacji sprzętu bądź oprogramowania, uszkodzeń mechanicznych, uszkodzeń powstałych na skutek zalania lub działania wilgoci, uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania, uszkodzeń wynikających z eksploatacji urządzenia w warunkach, które nie odpowiadają warunkom określonym przez producenta urządzenia.

10. Przed wysłaniem telefonu do naszej firmy w celu usunięcia ewentualnej usterki w ramach gwarancji należy wykonać kopię zapasową danych. Nie gwarantujemy bezpieczeństwa danych na serwisowanym urządzeniu.

11. Nie wydajemy kart gwarancji.

Translate »